Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32564J3106J000
B32564J3106J000 EPCOS - TDK Electronics
MKT_B32560_564.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10UF 5% 250VDC 2DIP
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 1.142" L x 0.543" W (29.00mm x 13.80mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32564J3106J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10UF 5% 250VDC 2DIP, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 1.142" L x 0.543" W (29.00mm x 13.80mm).
Weitere Produktangebote B32564J3106J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32564J3106J000 B32564J3106J000 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors 10.0UF 5% 250V FILM CAP MKT SILVER
Produkt ist nicht verfügbar
B32564J3106J000 B32564J3106J000 Hersteller : TDK MKT_B32560_564.pdf Film Capacitors 10.0UF 5% 250V FILM CAP MKT SILVER