Produkte > EPCOS / TDK > B32614A2223J008
B32614A2223J008
B32614A2223J008 EPCOS / TDK
MKP_B32613_614.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors
auf Bestellung 462 Stücke:
Lieferzeit 97-101 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32614A2223J008 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.022UF 2KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: AC and Pulse, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins - Long Leads, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 700V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.512" W (31.50mm x 13.00mm).
Weitere Produktangebote B32614A2223J008
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32614A2223J008 B32614A2223J008 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32613_614.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 2KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: AC and Pulse
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins - Long Leads
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 700V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.512" W (31.50mm x 13.00mm)