Produkte > TDK ELECTRONICS > B32620A3104J
B32620A3104J
B32620A3104J TDK ELECTRONICS
mkp_b32620_621.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.1uF 250V PP 5% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C Bulk
auf Bestellung 590 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 273
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A3104J TDK ELECTRONICS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 250VDC; 140VAC; 6x12x10.3mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 140V AC; 250V DC, Body dimensions: 6x12x10.3mm, Mounting: THT, Tolerance: ±5%, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -55...105°C, Lead length: 6mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A3104J B32620A3104J Hersteller : EPCOS mkp_b32620_621.pdf Cap Film 0.1uF 250V PP 5% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C Bulk
auf Bestellung 699 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 228
auf Bestellung 699 Stücke:
Mindestbestellmenge: 115
B32620A3104J B32620A3104J Hersteller : TDK Film Capacitors 0.1uF 250volts 5%
auf Bestellung 3660 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
B32620A3104J B32620A3104J Hersteller : EPCOS / TDK Film Capacitors 0.1uF 250volts 5%
auf Bestellung 2713 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
B32620A3104J Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 250VDC; 140VAC; 6x12x10.3mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 140V AC; 250V DC
Body dimensions: 6x12x10.3mm
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -55...105°C
Lead length: 6mm