Produkte > TDK CORPORATION > B32620A3223J000
B32620A3223J000
B32620A3223J000 TDK Corporation
MKP_B32620_621.pdf
Hersteller: TDK Corporation
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 140V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 5637 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A3223J000 TDK Corporation
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 140V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A3223J000 B32620A3223J000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Film Capacitors 0.022uF 250volts 5%