Produkte > EPCOS / TDK > B32620A3473J
B32620A3473J
B32620A3473J EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.047uF 250volts 5%
auf Bestellung 1322 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A3473J EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 47nF; 250VDC; 140VAC; 5x10.5x10mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 47nF, Operating voltage: 140V AC; 250V DC, Body dimensions: 5x10.5x10mm, Mounting: THT, Tolerance: ±5%, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -55...105°C, Lead length: 6mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1.
Weitere Produktangebote B32620A3473J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A3473J B32620A3473J Hersteller : EPCOS mkp_b32620_621.pdf Cap Film 0.047uF 250V PP 5% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
B32620A3473J Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 47nF; 250VDC; 140VAC; 5x10.5x10mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 47nF
Operating voltage: 140V AC; 250V DC
Body dimensions: 5x10.5x10mm
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -55...105°C
Lead length: 6mm