Produkte > TDK ELECTRONICS > B32620A4223J
B32620A4223J
B32620A4223J TDK ELECTRONICS
mkp_b32620_621.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.022uF 400V PP 5% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C Bulk
auf Bestellung 1417 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 237
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A4223J TDK ELECTRONICS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 22nF; 400VDC; 200VAC; 5x10.5x10mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 22nF, Operating voltage: 200V AC; 400V DC, Body dimensions: 5x10.5x10mm, Mounting: THT, Tolerance: ±5%, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -55...105°C, Lead length: 6mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A4223J B32620A4223J Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32620_621.pdf Cap Film 0.022uF 400V PP 5% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C Bulk
auf Bestellung 1417 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 234
auf Bestellung 30 Stücke:
B32620A4223J B32620A4223J Hersteller : EPCOS / TDK Film Capacitors 0.022uF 400volts 5%
Produkt ist nicht verfügbar
B32620A4223J Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 22nF; 400VDC; 200VAC; 5x10.5x10mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 22nF
Operating voltage: 200V AC; 400V DC
Body dimensions: 5x10.5x10mm
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -55...105°C
Lead length: 6mm