Produkte > TDK > B32620A4333K289
B32620A4333K289
B32620A4333K289 TDK
MKP_B32620_621.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm)
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A4333K289 TDK
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A4333K289 B32620A4333K289 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Film Capacitors 0.033uF 400volts 10%
auf Bestellung 6434 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B32620A4333K289 B32620A4333K289 Hersteller : TDK MKP_B32620_621.pdf Film Capacitors 0.033uF 400volts 10%
auf Bestellung 6409 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
B32620A4333K289 B32620A4333K289 Hersteller : TDK MKP_B32620_621.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.033 µF