Produkte > EPCOS / TDK > B32620A5104J
B32620A5104J
B32620A5104J EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.1uF 160volts 5%
auf Bestellung 4600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A5104J EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 160VDC; 90VAC; 5x10.5x10mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 90V AC; 160V DC, Body dimensions: 5x10.5x10mm, Mounting: THT, Tolerance: ±5%, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -55...105°C, Lead length: 6mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1.
Weitere Produktangebote B32620A5104J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A5104J B32620A5104J Hersteller : EPCOS mkp_b32620_621.pdf Cap Film 0.1uF 160V PP 5%( 10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C Bulk
auf Bestellung 230 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 230 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
B32620A5104J Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 160VDC; 90VAC; 5x10.5x10mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 90V AC; 160V DC
Body dimensions: 5x10.5x10mm
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -55...105°C
Lead length: 6mm