Produkte > TDK ELECTRONICS > B32620A6103J
B32620A6103J
B32620A6103J TDK ELECTRONICS
mkp_b32620_621.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.01uF 630V PP 5% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C Bulk
auf Bestellung 415 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 274
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A6103J TDK ELECTRONICS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 10nF; 630VDC; 400VAC; 5x10.5x10mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 10nF, Operating voltage: 400V AC; 630V DC, Body dimensions: 5x10.5x10mm, Mounting: THT, Tolerance: ±5%, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -55...105°C, Lead length: 6mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A6103J B32620A6103J Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 10nF; 630VDC; 400VAC; 5x10.5x10mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 10nF
Operating voltage: 400V AC; 630V DC
Body dimensions: 5x10.5x10mm
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -55...105°C
Lead length: 6mm
Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1
auf Bestellung 154 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 85
B32620A6103J B32620A6103J Hersteller : EPCOS / TDK Film Capacitors 0.01uF 630volts 5%
auf Bestellung 606 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
B32620A6103J B32620A6103J Hersteller : TDK Film Capacitors 0.01uF 630volts 5%
auf Bestellung 236 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
B32620A6103J B32620A6103J Hersteller : EPCOS mkp_b32620_621.pdf Cap Film 0.01uF 630V PP 5% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C Bulk