Produkte > TDK ELECTRONICS > B32620A6103K189
B32620A6103K189
B32620A6103K189 TDK ELECTRONICS
mkp_b32620_621.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.01uF 630V PP 10% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C T/R
auf Bestellung 2800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A6103K189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A6103K189 B32620A6103K189 Hersteller : EPCOS mkp_b32620_621.pdf Cap Film 0.01uF 630V PP 10% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105°C T/R
auf Bestellung 106400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1400
B32620A6103K189 B32620A6103K189 Hersteller : TDK Corporation MKP_B32620_621.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
B32620A6103K189 B32620A6103K189 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Film Capacitors 0.01uF 630volt 10%
Mindestbestellmenge: 3
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 10000 pF
Mindestbestellmenge: 15
auf Bestellung 3 Stücke:
B32620A6103K189 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32560_564.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyethylene; 10nF; 630VDC; 400VAC; 10x10.5x5mm; THT
Type of capacitor: polyethylene
Capacitance: 10nF
Operating voltage: 400V AC; 630V DC
Body dimensions: 10x10.5x5mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 7.5mm
Kind of package: reel
Operating temperature: -55...105°C