Produkte > EPCOS / TDK > B32620A6152J
B32620A6152J
B32620A6152J EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.0015uF 630volts 5%
auf Bestellung 16356 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32620A6152J EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 1.5nF; 630VDC; 400VAC; 4x8.5x10mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 1.5nF, Operating voltage: 400V AC; 630V DC, Body dimensions: 4x8.5x10mm, Mounting: THT, Tolerance: ±5%, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -55...105°C, Lead length: 6mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32620A6152J B32620A6152J Hersteller : TDK Film Capacitors 0.0015uF 630volts 5%
auf Bestellung 7288 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B32620A6152J Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 1.5nF; 630VDC; 400VAC; 4x8.5x10mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 1.5nF
Operating voltage: 400V AC; 630V DC
Body dimensions: 4x8.5x10mm
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -55...105°C
Lead length: 6mm