Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32621A0472J289
B32621A0472J289
B32621A0472J289 EPCOS - TDK Electronics
MKP_B32620_621.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 4700 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32621A0472J289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 4700 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Weitere Produktangebote B32621A0472J289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32621A0472J289 B32621A0472J289 Hersteller : EPCOS mkp_b32620_621.pdf Cap Film 0.0047uF 1000V PP 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105°C Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
B32621A0472J289 B32621A0472J289 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Film Capacitors 0.0047uF 1KV 5%