Produkte > TDK > B32621A3222J000
B32621A3222J000
B32621A3222J000 TDK
MKP_B32620_621.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 2200PF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 140V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 2312 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32621A3222J000 TDK
Description: CAP FILM 2200PF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 140V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Weitere Produktangebote B32621A3222J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32621A3222J000 B32621A3222J000 Hersteller : EPCOS mkp_b32620_621.pdf Cap Film 0.0022uF 250V PP 5% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 105°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
B32621A3222J000 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32560_564.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyethylene; 2.2nF; 250VDC; 140VAC; 13x7x4mm; THT; ±5%
Mounting: THT
Kind of package: bulk
Operating temperature: -55...105°C
Tolerance: ±5%
Type of capacitor: polyethylene
Capacitance: 2.2nF
Body dimensions: 13x7x4mm
Terminal pitch: 10mm
Operating voltage: 140V AC; 250V DC