Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32621A6392J289
B32621A6392J289
B32621A6392J289 EPCOS - TDK Electronics
MKP_B32620_621.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3900PF 5% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 3900 pF
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32621A6392J289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3900PF 5% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 3900 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32621A6392J289 B32621A6392J289 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32620_621.pdf Film Capacitors 0.0039UF 5% 630V FILM CAP P.P. BOXED
auf Bestellung 3723 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B32621A6392J289 B32621A6392J289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32620_621.pdf Description: CAP FILM 3900PF 5% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 3900 pF
auf Bestellung 620 Stücke:
Mindestbestellmenge: 17
B32621A6392J289 Hersteller : EPCOS MKP_B32620_621.pdf Film Capacitor MKP BOX 0.00395F 5% 6