Produkte > TDK > B32642B0104K
B32642B0104K
B32642B0104K TDK
B32641B-B32642B.pdf
Hersteller: TDK
Film Capacitors 0.1uF 1000volts 10% LS=15mm
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32642B0104K TDK
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32642B0104K B32642B0104K Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B32641B-B32642B.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)
auf Bestellung 147 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
B32642B0104K B32642B0104K Hersteller : EPCOS / TDK B32641B-B32642B.pdf Film Capacitors 0.1uF 1000volts 10% LS=15mm