Produkte > EPCOS / TDK > B32642B6104J
B32642B6104J
B32642B6104J EPCOS / TDK
B32641B-B32642B.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.1uF 630volts 5% LS=15mm
auf Bestellung 2790 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32642B6104J EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32642B6104J B32642B6104J Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B32641B-B32642B.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
auf Bestellung 3519 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
B32642B6104J Hersteller : Epcos/TDK B32671L_epcos.pdf Конденсатор плівковий імпульсний вивідний, С = 100 нФ, Uном(DC), В = 630, Uном(АС), В = 400, Точн, % = 5, Rm, мм = 15, Габ. розм, мм = 18 x 8,5 x 14.5, Тексп, °С = -55...+100, Тип вив. = радіальні, Діел. = Поліпропілен металізований,... Група товару: Конд