Produkte > EPCOS/TDK > B32652A0223J
B32652A0223J Epcos/TDK
MKP_B32651_656.pdf
Hersteller: Epcos/TDK
Конденсатор плівковий імпульсний вивідний, С = 22 нФ, Uном(DC), В = 1 000, Uном(АС), В = 250, Точн, % = 5, Rm, мм = 15, Габ. розм, мм = 18 x 5 x 10,5, Тексп, °С = -55...+100, Тип вив. = радіальні, Діел. = Поліпропілен металізований,... Група товару: Конде
Anzahl je Verpackung: 4000 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A0223J Epcos/TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 22nF; 1000VDC; 250VAC; 5x10.5x18mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 22nF, Operating voltage: 250V AC; 1kV DC, Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Lead length: 6mm, Terminal pitch: 15mm, Body dimensions: 5x10.5x18mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1.
Weitere Produktangebote B32652A0223J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A0223J Hersteller : TDK MKP_B32651_656.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 22nF; 1000VDC; 250VAC; 5x10.5x18mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 22nF
Operating voltage: 250V AC; 1kV DC
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Lead length: 6mm
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 5x10.5x18mm