Produkte > TDK ELECTRONICS > B32652A0223J189
B32652A0223J189
B32652A0223J189 TDK ELECTRONICS
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.022uF 1000V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 15600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A0223J189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 1KVDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A0223J189 B32652A0223J189 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32651_658.pdf Cap Film 0.022uF 1000V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 19500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5200
B32652A0223J189 B32652A0223J189 Hersteller : TDK mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 5% 1KVDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
B32652A0223J189 B32652A0223J189 Hersteller : TDK mkp_b32651_658.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; MKP; 22nF; 1kVDC; 250VAC; 5x10.5x18mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 22nF
Operating voltage: 250V AC; 1kV DC
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...110°C
Manufacturer series: MKP
Leads dimensions: Ø0.8x6mm
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 5x10.5x18mm
Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1
Conform to the norm: AEC-Q200
auf Bestellung 962 Stücke:
Mindestbestellmenge: 84
B32652A0223J189 B32652A0223J189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.022uF 1KV 5%
Mindestbestellmenge: 3
B32652A0223J189 B32652A0223J189 Hersteller : TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.022uF 1KV 5%
auf Bestellung 277 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Mindestbestellmenge: 13