Produkte > TDK ELECTRONICS > B32652A0473K189
B32652A0473K189
B32652A0473K189 TDK ELECTRONICS
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.047uF 1000V PP 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 2700 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2700
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A0473K189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A0473K189 B32652A0473K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 900
B32652A0473K189 B32652A0473K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32651_658.pdf Cap Film 0.047uF 1000V PP 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 T/R
Mindestbestellmenge: 900
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Capacitance: 0.047 µF
Mindestbestellmenge: 12
B32652A0473K189 B32652A0473K189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.047uF 1KV 10%