Produkte > EPCOS > B32652A0683J189
B32652A0683J189
B32652A0683J189 EPCOS
mkpb32651658.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.068uF 1000V PP 5%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 110°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 2800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A0683J189 EPCOS
Description: CAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.068 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A0683J189 B32652A0683J189 Hersteller : EPCOS mkpb32651658.pdf Cap Film 0.068uF 1000V PP 5%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 110°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 2800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2800
B32652A0683J189 B32652A0683J189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32652A0683J189 B32652A0683J189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.068uF 1KV 5%