Produkte > EPCOS > B32652A3684J189
B32652A3684J189
B32652A3684J189 EPCOS
mkpb32651658.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.68uF 250V PP 5%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 110°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A3684J189 EPCOS
Description: CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A3684J189 B32652A3684J189 Hersteller : EPCOS mkpb32651658.pdf Cap Film 0.68uF 250V PP 5%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 110°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2100
B32652A3684J189 B32652A3684J189 Hersteller : TDK mkp_b32651_658.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; MKP; 680nF; 250VDC; 160VAC; 9x17.5x18mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.68µF
Operating voltage: 160V AC; 250V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...110°C
Terminal pitch: 15mm
Manufacturer series: MKP
Leads dimensions: Ø0.8x6mm
Body dimensions: 9x17.5x18mm
Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1
Conform to the norm: AEC-Q200
auf Bestellung 484 Stücke:
Mindestbestellmenge: 99
Produkt ist nicht verfügbar
B32652A3684J189 B32652A3684J189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32652A3684J189 B32652A3684J189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.68uF 250volts 5%