Produkte > EPCOS > B32652A3684K189
B32652A3684K189
B32652A3684K189 EPCOS
mkpb32651658.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.68uF 250V PP 10%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 110°C T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A3684K189 EPCOS
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Weitere Produktangebote B32652A3684K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A3684K189 B32652A3684K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32652A3684K189 B32652A3684K189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP BOX 0.68 F 10 250Vdc LS 15mm