Produkte > TDK ELECTRONICS > B32652A4104J
B32652A4104J
B32652A4104J TDK ELECTRONICS
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.1uF 400V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 370 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 356
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A4104J TDK ELECTRONICS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 400VDC; 200VAC; 5x10.5x18mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 200V AC; 400V DC, Body dimensions: 5x10.5x18mm, Mounting: THT, Tolerance: ±5%, Terminal pitch: 15mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1, Lead length: 6mm, Operating temperature: -55...105°C.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A4104J B32652A4104J Hersteller : TDK MKP_B32651_656.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 400VDC; 200VAC; 5x10.5x18mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 200V AC; 400V DC
Body dimensions: 5x10.5x18mm
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 15mm
Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1
Lead length: 6mm
Operating temperature: -55...105°C
auf Bestellung 767 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 90
B32652A4104J B32652A4104J Hersteller : EPCOS / TDK Film Capacitors 0.1uF 400volts 5%
auf Bestellung 7118 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
B32652A4104J B32652A4104J Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32651_658.pdf Cap Film 0.1uF 400V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk