Produkte > TDK ELECTRONICS > B32652A4334J189
B32652A4334J189
B32652A4334J189 TDK ELECTRONICS
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.33uF 400V PP 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 2726 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 363
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A4334J189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A4334J189 B32652A4334J189 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32651_658.pdf Cap Film 0.33uF 400V PP 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 2726 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 352
B32652A4334J189 B32652A4334J189 Hersteller : TDK mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
auf Bestellung 158 Stücke:
Mindestbestellmenge: 12
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.33 µF
Produkt ist nicht verfügbar
B32652A4334J189 B32652A4334J189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.33uF 400volts 5%