Produkte > TDK > B32652A6104J
B32652A6104J
B32652A6104J TDK
MKP_B32651_656.pdf
Hersteller: TDK
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 630VDC; 250VAC; 7x12.5x18mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 250V AC; 630V DC
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 7x12.5x18mm
Operating temperature: -55...105°C
Lead length: 6mm
Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1
auf Bestellung 1244 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 179
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A6104J TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; 630VDC; 250VAC; 7x12.5x18mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 250V AC; 630V DC, Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Terminal pitch: 15mm, Body dimensions: 7x12.5x18mm, Operating temperature: -55...105°C, Lead length: 6mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A6104J B32652A6104J Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32651_658.pdf Cap Film 0.1uF 630V PP 5% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 966 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 341
B32652A6104J B32652A6104J Hersteller : EPCOS mkpb32651658.pdf Cap Film 0.1uF 630V PP 5%( 18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 370 Stücke:
Mindestbestellmenge: 256
B32652A6104J B32652A6104J Hersteller : EPCOS / TDK Film Capacitors 0.1uF 630volts 5%
auf Bestellung 6466 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
B32652A6104J B32652A6104J Hersteller : TDK Film Capacitors 0.1uF 630volts 5%
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 370 Stücke: