Produkte > TDK ELECTRONICS > B32652A6473J
B32652A6473J
B32652A6473J TDK ELECTRONICS
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.047uF 630V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 819 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 349
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A6473J TDK ELECTRONICS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 47nF; 630VDC; 250VAC; 5x10.5x18mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 47nF, Operating voltage: 250V AC; 630V DC, Terminal pitch: 15mm, Tolerance: ±5%, Body dimensions: 5x10.5x18mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Lead length: 6mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A6473J B32652A6473J Hersteller : TDK MKP_B32651_656.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 47nF; 630VDC; 250VAC; 5x10.5x18mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 47nF
Operating voltage: 250V AC; 630V DC
Terminal pitch: 15mm
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 5x10.5x18mm
Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Lead length: 6mm
auf Bestellung 1126 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 88
B32652A6473J B32652A6473J Hersteller : EPCOS / TDK Film Capacitors 0.047uF 630volts 5%
auf Bestellung 5792 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
B32652A6473J B32652A6473J Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32651_658.pdf Cap Film 0.047uF 630V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 323 Stücke:
Mindestbestellmenge: 85
B32652A6473J Hersteller : TDK Corporation Description: B32652A6473J