Produkte > TDK ELECTRONICS > B32652A6473K189
B32652A6473K189
B32652A6473K189 TDK ELECTRONICS
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.047uF 630V PP 10%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 1300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A6473K189 TDK ELECTRONICS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; MKP; 47nF; 630VDC; 250VAC; 5x10.5x18mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 47nF, Operating voltage: 250V AC; 630V DC, Mounting: THT, Manufacturer series: MKP, Tolerance: ±10%, Body dimensions: 5x10.5x18mm, Terminal pitch: 15mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1, Operating temperature: -55...110°C, Leads dimensions: Ø0.8x6mm, Conform to the norm: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A6473K189 B32652A6473K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32651_658.pdf Cap Film 0.047uF 630V PP 10%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 1300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1300
Description: Capacitor: polypropylene; MKP; 47nF; 630VDC; 250VAC; 5x10.5x18mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 47nF
Operating voltage: 250V AC; 630V DC
Mounting: THT
Manufacturer series: MKP
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 5x10.5x18mm
Terminal pitch: 15mm
Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1
Operating temperature: -55...110°C
Leads dimensions: Ø0.8x6mm
Conform to the norm: AEC-Q200
auf Bestellung 239 Stücke:
Mindestbestellmenge: 97
B32652A6473K189 B32652A6473K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32651_658.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Produkt ist nicht verfügbar
B32652A6473K189 B32652A6473K189 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32651_658.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 0.047uF 630volts 10%