Produkte > TDK ELECTRONICS > B32652A7333J289
B32652A7333J289
B32652A7333J289 TDK ELECTRONICS
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.033uF 1250V PP 5%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 1920 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 640
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A7333J289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 1.25KVDC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV), Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A7333J289 B32652A7333J289 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32651_658.pdf Cap Film 0.033uF 1250V PP 5%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 1920 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 640
B32652A7333J289 B32652A7333J289 Hersteller : TDK mkp_b32651_658.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; MKP; 33nF; 1.25kVDC; 500VAC; 9x17.5x18mm
Type of capacitor: polypropylene
Manufacturer series: MKP
Mounting: THT
Operating temperature: -55...110°C
Capacitance: 33nF
Leads dimensions: Ø0.8x6mm
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 9x17.5x18mm
Operating voltage: 500V AC; 1.25kV DC
Tolerance: ±5%
Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1
Conform to the norm: AEC-Q200
auf Bestellung 45 Stücke:
Mindestbestellmenge: 45
B32652A7333J289 B32652A7333J289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 5% 1.25KVDC RAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV)
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
auf Bestellung 1 Stücke:
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 500V
Capacitance: 0.033 µF
auf Bestellung 480 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
B32652A7333J289 B32652A7333J289 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP BOX 33NF 5% 1250Vdc LS 15mm
Produkt ist nicht verfügbar
B32652A7333J289 B32652A7333J289 Hersteller : TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP BOX 33NF 5% 1250Vdc LS 15mm