Produkte > TDK ELECTRONICS > B32652A7473J189
B32652A7473J189
B32652A7473J189 TDK ELECTRONICS
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.047uF 1250V PP 5% (18 X 11 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 25300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 550
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652A7473J189 TDK ELECTRONICS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; MKP; 47nF; 1.25kVDC; 500VAC; THT; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 47nF, Operating voltage: 500V AC; 1.25kV DC, Tolerance: ±5%, Terminal pitch: 15mm, Body dimensions: 11x18.5x18mm, Mounting: THT, Operating temperature: -55...110°C, Leads dimensions: Ø0.8x6mm, Climate class: 55/100/56; IEC 60068-1, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: MKP.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652A7473J189 B32652A7473J189 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32651_658.pdf Cap Film 0.047uF 1250V PP 5% (18 X 11 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 25300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2200
B32652A7473J189 Hersteller : EPCOS / TDK Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; MKP; 47nF; 1.25kVDC; 500VAC; THT; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 47nF
Operating voltage: 500V AC; 1.25kV DC
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 11x18.5x18mm
Mounting: THT
Operating temperature: -55...110°C
Leads dimensions: Ø0.8x6mm