Produkte > TDK ELECTRONICS > B32652J1222J289
B32652J1222J289
B32652J1222J289 TDK ELECTRONICS
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.0022uF 1600V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110°C Automotive AEC-Q200 Ammo
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32652J1222J289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 700V, Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote B32652J1222J289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32652J1222J289 B32652J1222J289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 700V
Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32652J1222J289 B32652J1222J289 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.0022uF 700volts 5%