Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32653A0224J000
B32653A0224J000
B32653A0224J000 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
auf Bestellung 1256 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32653A0224J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote B32653A0224J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32653A0224J000 Hersteller : EPCOS 3098845.pdf Description: EPCOS - B32653A0224J000 - KONDENSAT. 022UF 1000V
tariffCode: 85322900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: TBA
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
auf Bestellung 733 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
B32653A0224J000 Hersteller : Epcos/TDK B32651-8_Epcos.pdf Конденсатор плівковий імпульсний вивідний, С = 220 нФ, Uном(DC), В = 1 000, Uном(АС), В = 250, Розм = 26,5 x 11 x 20,5 мм, Точн., % = 5, Крок, мм = 22,5, Тексп, °C = -55...+100, Тип виводів = радіальні, Тип мат-лу = Поліпропілен металізований,... Група то