Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32653A6474K189
B32653A6474K189
B32653A6474K189 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
auf Bestellung 1050 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 350
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32653A6474K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32653A6474K189 B32653A6474K189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.47uF 630volts 10%
auf Bestellung 1383 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32653A6474K189 B32653A6474K189 Hersteller : TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.47uF 630volts 10%
auf Bestellung 942 Stücke:
B32653A6474K189 B32653A6474K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF