Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32653A8222K000
B32653A8222K000
B32653A8222K000 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 2200PF 10% 2KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 1000V (1kV)
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
auf Bestellung 2645 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32653A8222K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 2200PF 10% 2KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 1000V (1kV), Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32653A8222K000 B32653A8222K000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.0022uF 1KV 10%
auf Bestellung 1872 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32653A8222K000 B32653A8222K000 Hersteller : TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.0022uF 1KV 10%
Mindestbestellmenge: 2
B32653A8222K000 B32653A8222K000 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32651_658.pdf Cap Film 0.0022uF 2000V PP 10%( 26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 110°C Automotive Bulk