Produkte > TDK ELECTRONICS > B32654A1683J000
B32654A1683J000
B32654A1683J000 TDK ELECTRONICS
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.068uF 1600V PP 5% (31.5 X 11 X 21mm) Radial Wound 27.5mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 320 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 320
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32654A1683J000 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.068UF 5% 1.6KVDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV), Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.068 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32654A1683J000 B32654A1683J000 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32651_658.pdf Cap Film 0.068uF 1600V PP 5% (31.5 X 11 X 21mm) Radial Wound 27.5mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 320 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 320
B32654A1683J000 B32654A1683J000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 0.068UF 5% 1.6KVDC RAD
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV)
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
auf Bestellung 512 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
B32654A1683J000 B32654A1683J000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.068uF 1.6KV 5%