Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32654A7104K189
B32654A7104K189
B32654A7104K189 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32651_658.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 1.25KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV)
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 350
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32654A7104K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 1.25KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV), Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32654A7104K189 B32654A7104K189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.1uF 1250volts 10%
auf Bestellung 5045 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32654A7104K189 B32654A7104K189 Hersteller : TDK mkp_b32651_658.pdf Film Capacitors 0.1uF 1250volts 10%
auf Bestellung 5001 Stücke:
B32654A7104K189 B32654A7104K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32651_658.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 1.25KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 500V
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF