Produkte > TDK ELECTRONICS > B32656S0225K561
B32656S0225K561
B32656S0225K561 TDK ELECTRONICS
mkp_b32656s.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 2.2uF 1000V PP 10%( 42 X 30 X 45mm) Screw Mount Plastic Can 0.004 Ohm 100°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32656S0225K561 TDK ELECTRONICS
Description: 2.2000UF 10% 1000V- MKP BOX, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Pulse, DV/DT; Snubber, Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 480V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Capacitance: 2.2 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 4 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32656S0225K561 B32656S0225K561 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32656s.pdf Description: 2.2000UF 10% 1000V- MKP BOX
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Pulse, DV/DT; Snubber
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 480V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 4 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm)
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32656S0225K561 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32656s.pdf Film Capacitors 2.2000uF 10% 1000V- MKP BOX