Produkte > EPCOS / TDK > B32656S0684K564
B32656S0684K564
B32656S0684K564 EPCOS / TDK
MKP_B32656S.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.68uF 1000volts 10% ESR 6.0mOhms Term=T
auf Bestellung 220 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32656S0684K564 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Snubber, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: Screw Terminals, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 480V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 1.122" (28.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32656S0684K564 B32656S0684K564 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32656S.pdf Description: CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Snubber
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: Screw Terminals
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 480V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 1.122" (28.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm)
auf Bestellung 68 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32656S0684K564 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32656s.pdf Cap Film 0.68uF 1000V PP 10%( 42 X 16 X 28.5mm) Screw Mount Plastic Can 0.0065 Ohm 100°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 144 Stücke:
Mindestbestellmenge: 48