Produkte > TDK ELECTRONICS > B32656S7474K561
B32656S7474K561 TDK ELECTRONICS
mkp_b32656s.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.47uF 1250V PP 10%( 42 X 18 X 32.5mm) Screw Mount Lug Plastic Cylindrical Can 0.0085 Ohm 100°C Bulk Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32656S7474K561 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.47UF 1.25KVDC SCREW, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Snubber, Lead Spacing: 1.004" (25.50mm), Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms.
Weitere Produktangebote B32656S7474K561
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32656S7474K561 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32656S.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 1.25KVDC SCREW
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Snubber
Lead Spacing: 1.004" (25.50mm)
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
B32656S7474K561 B32656S7474K561 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32656S.pdf Film Capacitors 0.4700UF 10% 1250V FILM CAP MKP BOX