Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32671L0682J000
B32671L0682J000
B32671L0682J000 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32671l_672l.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
auf Bestellung 3095 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32671L0682J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32671L0682J000 B32671L0682J000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671l_672l.pdf Film Capacitors 0.0068uF 5% 1kV 500Vrms BULK
auf Bestellung 3626 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B32671L0682J000 Hersteller : Epcos/TDK B32671L_672L_Epcos.pdf Конденсатор плівковий імпульсний вивідний, С = 6,8 нФ, Uном(DC), В = 1 000, Uном(АС), В = 500, Точн, % = 5, Rm, мм = 10, Габ. розм, мм = 13 x 5 x 11, Тексп, °С = -55...+125, Тип вив. = радіальні, Діел. = Поліпропілен металізований,... Група товару: Конден