Produkte > TDK ELECTRONICS > B32672L1333J189
B32672L1333J189
B32672L1333J189 TDK ELECTRONICS
mkpb32671l672l.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.033uF 1600V PP 5% (18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32672L1333J189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 1.6KVDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV), Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Weitere Produktangebote B32672L1333J189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32672L1333J189 B32672L1333J189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32671l_672l.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 5% 1.6KVDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV)
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32672L1333J189 B32672L1333J189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671l_672l.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP BOX 33NF 5% 600Vac LS 15mm