Produkte > TDK ELECTRONICS > B32672L8102J189
B32672L8102J189
B32672L8102J189 TDK ELECTRONICS
mkp_b32671l_672l.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.001uF 2000V PP 5%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32672L8102J189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 700V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote B32672L8102J189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32672L8102J189 B32672L8102J189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32671l_672l.pdf Description: CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 700V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32672L8102J189 B32672L8102J189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671l_672l.pdf Film Capacitors 1.0NF 5% 700V FILM CAP MKP BOXED