Produkte > EPCOS > B32672L8123J189
B32672L8123J189
B32672L8123J189 EPCOS
mkpb32671l672l.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.012uF 2000V PP 5%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32672L8123J189 EPCOS
Description: CAP FILM 0.012UF 5% 2KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 700V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 0.012 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Weitere Produktangebote B32672L8123J189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32672L8123J189 B32672L8123J189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32671l_672l.pdf Description: CAP FILM 0.012UF 5% 2KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 700V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 0.012 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32672L8123J189 B32672L8123J189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671l_672l.pdf Film Capacitors 12NF 5% 700V FILM CAP MKP BOXED