Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32672Z4104K289
B32672Z4104K289
B32672Z4104K289 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32671z_676z.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
auf Bestellung 3510 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1170
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32672Z4104K289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32672Z4104K289 B32672Z4104K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32671z_676z.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 450V
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 1056 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
B32672Z4104K289 B32672Z4104K289 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors 0.1uF 450volts 10%