Produkte > TDK ELECTRONICS > B32672Z4105K189
B32672Z4105K189
B32672Z4105K189 TDK ELECTRONICS
mkp_b32671z_673z.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 1uF 450V PP 10% (18 X 11 X 18.5mm) Radial 15mm 125°C T/R
auf Bestellung 243 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 168
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32672Z4105K189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32672Z4105K189 B32672Z4105K189 Hersteller : TDK MKP_B32671Z_676Z.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 1uF; 450VDC; 220VAC; THT; ±10%; 15mm
Dimensions: 11x18.5x18mm
Mounting: THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 1µF
Terminal pitch: 15mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 220V AC; 450V DC
auf Bestellung 279 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 54
B32672Z4105K189 B32672Z4105K189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors 1.0uF 450volts 10%
auf Bestellung 3116 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
B32672Z4105K189 B32672Z4105K189 Hersteller : TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors 1.0uF 450volts 10%
auf Bestellung 161 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
B32672Z4105K189 B32672Z4105K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32671z_676z.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)
auf Bestellung 471 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
B32672Z4105K189 B32672Z4105K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32671z_673z.pdf Cap Film 1uF 450V PP 10% (18 X 11 X 18.5mm) Radial 15mm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 450V
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF