Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32672Z5224K189
B32672Z5224K189
B32672Z5224K189 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32671z_676z.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 520VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 277V
Voltage Rating - DC: 520V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
auf Bestellung 36000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 900
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32672Z5224K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 520VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 277V, Voltage Rating - DC: 520V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32672Z5224K189 B32672Z5224K189 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors 0.22uF 520volts 10%
auf Bestellung 2563 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B32672Z5224K189 B32672Z5224K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32671z_676z.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 520VDC RAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 277V
Voltage Rating - DC: 520V
Capacitance: 0.22 µF
Mindestbestellmenge: 12
B32672Z5224K189 B32672Z5224K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkp_b32671z_673z.pdf Cap Film 0.22uF 520V PP 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar