Produkte > TDK ELECTRONICS > B32672Z5224K289
B32672Z5224K289
B32672Z5224K289 TDK ELECTRONICS
mkp_b3267_p.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.22uF 520V PP 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32672Z5224K289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 520VDC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 277V, Voltage Rating - DC: 520V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote B32672Z5224K289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32672Z5224K289 B32672Z5224K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32671z_676z.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 520VDC RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 277V
Voltage Rating - DC: 520V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32672Z5224K289 B32672Z5224K289 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP BOX 0.22uF 10% 520Vdc LS 15mm