Produkte > EPCOS / TDK > B32673P4225K000
B32673P4225K000
B32673P4225K000 EPCOS / TDK
mkp_b3267_p.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 2.2uF 450volts 10% LS=22.5mm MKP
auf Bestellung 82 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32673P4225K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32673P4225K000 B32673P4225K000 Hersteller : TDK mkp_b3267_p.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)