Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32673P4225K189
B32673P4225K189
B32673P4225K189 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b3267_p.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32673P4225K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm).
Weitere Produktangebote B32673P4225K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32673P4225K189 B32673P4225K189 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B3267_P-779311.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP PFC 2.2 F 10% 450Vdc LS 22.5mm