Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32673P6105K289
B32673P6105K289
B32673P6105K289 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b3267_p.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
auf Bestellung 1920 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 480
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32673P6105K289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32673P6105K289 B32673P6105K289 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b3267_p.pdf Film Capacitors FILM CAP MKP PFC 1.0 F 10 630Vdc LS 22.5mm
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32673P6105K289 B32673P6105K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b3267_p.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 438 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
B32673P6105K289 Hersteller : Epcos/TDK B3267_Epcos.pdf Конденсатор плівковий імпульсний вивідний, С = 1 мкФ, Uном(DC), В = 630, Uном(АС), В = 200, Розм = 26,5 х 8,5 х 16,5 мм, Точн., % = 10, Крок, мм = 22,5, Тексп, °C = -55...+110, Тип виводів = Радіальні, Тип мат-лу = Металізований поліпропілен,... Група тов