Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32673Z4155K000
B32673Z4155K000
B32673Z4155K000 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32671z_676z.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 450VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32673Z4155K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1.5UF 10% 450VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote B32673Z4155K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32673Z4155K000 B32673Z4155K000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors 1.5UF 10% 450V FILM CAP MKP BOX